Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: javi w drupal_theme_initialize() (linia 100 z /var/aegir/platforms/drupal-7.x/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _drupal_theme_initialize() (linia 146 z /var/aegir/platforms/drupal-7.x/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _theme_load_registry() (linia 335 z /var/aegir/platforms/drupal-7.x/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: javi w theme_get_setting() (linia 1440 z /var/aegir/platforms/drupal-7.x/includes/theme.inc).

Specyfikacja stron

Poniżej prezentujemy podstawową funkcjonalność wdrażanych przez nas systemów CMS.

1. Zabezpieczenia

System Drupal umożliwia zabezpieczenia na kilku poziomach, poczynając od innowacyjnych modułów Captcha (np.: www.solwis.pl/user/register), systemów automatycznego blokowania dostępu przy nieudanych próbach logowania oraz wbudowanych zabezpieczeniach przed zautomatyzowanymi atakami na strony internetowe.

2. Zgodność z wytycznymi GIODO

System Drupal przechowuje dane użytkówników w zabezpieczonej bazie danych tym samym spełnia wymogi GIODO co do sposobu przechowywania danych.

3. Szata graficzna – responsive design – mobile friendly
 

Nasze strony charakteryzuje intuicyjność w nawigacji, przejrzystość, prawidłowe zespolenie grafiki z treścią. Strony wykonujemy w technologii „responsive web design”, które same dostosowują się do urządzenia i rozdzielczości użytkownika, tym samym zapewniając wygodną obsługę na komputerach oraz urządzeniach mobilnych typu smart fon lub tablet. Dlaczego to jest tak ważne? (czytaj więcej na temat: http://nowymarketing.pl/a/1805,google-promuje-strony-mobilne).

4. Zgodność z wytycznymi WCAG 2.0

Zgodnie z rozporządzeniem MAC, od czerwca 2015 wszystkie instytucje publiczne będą musiały przestrzegać międzynarodowego standardu dostępności stron internetowych. W budowanych przez nas stronach ten standard jest naturalną wytyczną projektową.

5. Proste adresy url

Jednym z podstawowych wymagań wobec nowoczesnego serwisu jest możliwość automatycznego generowania prostych adresów np. adres-strony.pl/najnowsze-wiadomosci . Starsze systemy CMS generują adresy z końcówkami typu *.html, *.asp oraz szeregiem innych parametrów (np. ten sam adres w systemie nie przepisującym adresów:

adres-strony.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1&catid=1:najnowsze-wiadomosci&Itemid=50

Oferowane przez nas strony umożliwiają pełną kontrolę nad adresem www, automatycznie generując oraz transliterując go do wersji bez polskich znaków. Pełna kontrola nad adresami www to również możliwość ręcznej zmiany automatycznie wygenerowanego adresu, automatyczne generowanie przekierowań, w przypadku chęci zmiany adresu oraz możliwość tworzenia krótkich adresów przekierowujących na stronę docelową (np. adres-strony.pl/nw ).

6. Wersje obcojęzyczne serwisu

Nasze serwisy umożliwiają uruchomienie wersji językowych oraz automatyczny wybór języka wg. poniższych kryteriów:

  • Wybór na podstawie adresu (prefiks ścieżki lub domeny)
  • Określenie języku na podstawie parametru żądania/sesji
  • Podążanie za preferencją języka użytkownika
  • Określenie języka na podstawie ustawień językowych przeglądarki
  • Ustawienie użycia domyślnego języka witryny

System umożliwia ustawienie języka domyślnego oraz prostą instalację dodatkowych języków.

7. Multimedia

a) pliki graficzne

Nasz system CMS posiada wbudowaną funkcjonalność przycinania i skalowania zdjęć po załadowaniu na serwer umożliwiającą dostosowanie grafik do treści.

b) mapy

Serwis umożliwia wyświetlanie na jednej mapie dużej ilości danych, z automatycznie zmieniającym się stylem w zależności od ilości obiektów i przybliżenia, tak jak na poniższym przykładzie:

styl mapy z grupowaniem obiektów     Styl mapy z niewielką  liczbą obiektów

System taki pozwala na automatyczną wizualizację geograficzną np. lokalizacji zgłoszonych Projektów.

c) pliki audio / video

System umożliwia dodawanie w dowolnym miejscu redagowanej treści wbudowanego odtwarzacza multimedialnego, który będzie umożliwiać odtwarzanie treści audio i wideo.

8. System powiadomień o aktualizacjach

System umożliwia redaktorom włączenie możliwości zapisywania się na listę powiadomień o różnych wydarzeniach. W momencie aktualizacji wpisu, uprzednio zapisana osoba, może otrzymać automatyczne powiadomienie na swój adres e-mail. Dotyczy to zarówno modułu forum jak i innego rodzaju treści w systemie.